כיצד לבחור ריהוט גינה מתאים?

הקטלוגים לריהוט לגינה ולמרפסת מלאים במגוון רחב של אפשרויות, ולמעשה מאפשרים העתקה של חדר האורחים הביתי אל המתחם החיצוני. מזג האוויר הנוח בישראל הופך את הגינה הביתית למקום בילוי ואירוח המספקים מענה למשך מרבית ימות השנה.

על מנת להבטיח הן עיצוב מלהיב וחדשני והן נוחות ואיכות חשוב לבחור בריהוט גינה המתאים לצורך ולמרחב הגינה. לפני הכל בעת בחירת ריהוט גינה יש להביא בחשבון את גודל הגינה ואת מטרותיה. בעת בחירת ריהוט גינה לגינה המיועדת גם לבילוי של ילדים מומלץ שלא להשתלט על השטח באמצעות ריהוט גינה מאסיבי ולהותיר מקום ומרחב למשחק והתרוצצות (הילדים יתרוצצו בכל מקרה, כדאי שיעשו זאת במרחב פתוח ולא על הרהיטים).

החלטה נוספת שיש לקבל היא האם מעדיפים גינה בעיצוב זולה, המזמינה לישיבה נינוחה או להשתרעות מפנקת, או לחילופין שולחן אוכל מעוצב הכולל כיסאות. מטבע הדברים מה שיקבע הוא הצורך של בני הבית, כמו גם אלמנטים אחרים הקיימים בגינה דוגמת קירוי והצללה. גינה מוצלת ומקורה היטב יכולה להחליף את פינת האוכל הביתית למשך מרבית ימות השנה, ואילו גינה פתוחה פחות תתאים לשימוש זה.

איכות החומרים של רהיטי גינה

בבחירה של ריהוט גינה הדבר החשוב ביותר שיש להביא בחשבון הוא איכות החומר. חנויות הרהיטים מציעות רהיטי גינה אשר לעתים נראים זהים לחלוטין בהפרשי מחירים גדולים במיוחד. הסיבה לכך טמונה בהבדלים בצפיפות ובאיכות החומר, מה שקובע את עמידות הריהוט לטווח הארוך.

ריהוט גן מראטן הוא סוג הריהוט המומלץ ביותר הנמכר כיום, בין אם מדובר בפינות ישיבה, בערסלים ונדנדות ובין אן מדובר בפינות אוכל גינתיות. הראטן הוא חומר טבעי חזק אשר למעשה עשוי מגבעולים שבתהליך של ייבוש נותנים מראה הדומה לקש ואיכות מחוזקת בהרבה ממנו. תעשיות הייצור הצליחו ליצור גם ראטן סינטטי, העשוי משילוב בין מספר פולימריים איכותיים, היוצרים יחד חומר בצפיפות גבוהה, בעל חוזק יוצא דופן ועמידות בתנאים חיצוניים ללא בלאי.

ניתן לרכוש ריהוט מראטן טבעי, מראטן תעשייתי או פרטי ריהוט גינה המשלבים בין השניים.

במתחם התצוגה של החצר האחורית תזכו להשראה ולמגוון אפשרויות ריהוט לגן ולחצר, באיכות גוהה ובעיצובים מרהיבים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן