סוגי מערכות ישיבה לגן

ההשקעה בבית פרטי עם גינה או בדירה עם מרפסת שמש מעוצבת היא חסרת משמעות ללא אבזור וריהוט של החלל החיצוני באופן שיהפוך אותו למזמין ונעים לעין ולא פחות מכך נוח לרביצה ובילוי. מזג האוויר הנוח במדינת ישראל ושיטות הבינוי האיכותיות הופך את המרחב החיצוני בלא מעט פעמים למרחב משלים ואף מחליף את הסלון הביתי.

מערכות ישיבה לגן הן מערכות בעיצוב הדומה לעיצוב סלוני, המחבר בין ריהוט ישיבה לשולחן נמוך, במטרה לאפשר ישיבה, רביצה, שכיבה, אירוח ואכילה, ההופכים למעשה את הגינה או המרפסת הביתית למקבילה החיצונית לחדר האורחים הפנים ביתי.

מגוון סוגים למערכות ישיבה עבור הגינה שלכם
מערכות ישיבה לגן קיימות מסוגים וחומרים שונים, בניהן אלומיניום, זכוכית, עץ, ראטן ושילוב בין החומרים השונים. מערכות ישיבה לגן מראטן הן המובילות והפופולאריות בתחום ריהוט הגן בישראל, וזאת בזכות פיתוח של ראטן סינטטי מחומרים פולימריים המאפשר מראה אלגנטי ומעוצב לצד איכות גבוהה ועמידות ותחזוקה קלה במיוחד.

מערכת ישיבה לגינה העשויה מראטן תהיה עמידה בפני תנאים חיצוניים: מערכות מסוג זה אינן דוהות אל מול השמש הקופחת ואינן מתנפחות או מגלות סימני בלאי אחרים כנגד גשם ומשקעים אחרים. בנוסף, הן ניתנות לניקוי באמצעות רחיצה ומתייבשות בקלות, ונוסף על כך הן קלות משקל וניתנות לשינוע והזזה במהירות וללא מאמץ.

פינות הישיבה לגינה כוללות גם מצע טקסטיל, מזרנים וכריות, ומגיעות במגוון עיצובים וצבעים, סולידיים וססגוניים לבחירה. כל אלו הופכים את פינת הישיבה בנוסף להיותה מעוצבת ודקורטיבית, גם לנוחה ומזמינה.

ייבוא מוצרי איכות לגינה
באולם התצוגה המרשים של החצר האחורית ניתן למצוא מגוון מערכות ישיבה לגן, ריהוט גינה, פינות אוכל, ערסלים, נדנדות ופריטים מעוצבים אחרים. בחצר האחורית עוסקים בייבוא אישי ממיטב היצרנים הבינלאומיים, תוך דגש על המזרח הרחוק, המספק עיצובים אוריינטליים וקלאסיים במחירים אטרקטיביים. אנו מייבאים פרטי ריהוט באיכות גבוהה בלבד, תוך בחירה בהרכב חומר ואיכות עבודה המתאימים לאקלים הישראלי ולצרכים העיצוביים והשימושיים של הציבור בישראל. במתחם התצוגה הרחב שלנו ניתן להתרשם, לשבת, לגעת ולהרגיש בכלל מוצרי האיכות שלנו, וכמובן להזמין ולרכוש מערכות ישיבה לגן ו/או פריטים אחרים במחירים הוגנים ואטרקטיביים, וליהנות מהובלה ומשלוח של המוצרים עד בית הלקוח.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן